Reflect Group 9 marek

Reflect Group to 9 marek, których szeroka oferta skierowana jest zarówno do klientów biznesowych, jak i klientów indywidualnych. Istniejemy na rynku od 2005 roku. Z lokalnego, poznańskiego przedsiębiorstwa przerodziliśmy się w firmę o ogólnopolskim zasięgu. Nieustannie się rozwijamy i rozszerzamy naszą ofertę. Dzięki zdobytemu doświadczeniu, jesteśmy w stanie sprostać wymaganiom naszych klientów oraz świadczyć im kompleksową obsługę na najwyższym poziomie.

Z myślą o klientach biznesowych, stworzyliśmy 6 działalności odpowiadających ich potrzebom.

Reflect.pl
Znakowanie odzieży


Powstało głównie dla korporacji oraz małych firm, które poszukują dla swoich klientów lub pracowników prostych, a jednocześnie oryginalnych rozwiązań znakowania odzieży. Stosujemy różne metody znakowania: sitodruk, druk cyfrowy, haft komputerowy, folię flex, folię solwent, sublimację, czy tampodruk.

http://www.reflect.pl/

Printes.pl
Sitodruk


Dzięki ciągłemu doskonaleniu, w swojej ofercie posiadamy również jedną z najnowocześniejszych maszyn do sitodruku. Oferta sitodruku sprosta oczekiwaniom klientów, którym zależy na długiej trwałości nadruku, przy niższych kosztach produkcyjnych.

http://www.printes.pl/

OpenWear.pl
Hurtownia odzieży reklamowej


W związku z rosnącym zapotrzebowaniem na bardzo szybkie terminy realizacji zamówień, otworzyliśmy własną hurtownię odzieży reklamowej. Jesteśmy dystrybutorem znanych, światowych marek, takich jak: Sols, Stedman czy James & Nicholson. W ofercie posiadamy blisko 10 000 artykułów odzieżowych.

http://www.openwear.pl/

OpenGift.pl
Gadżety reklamowe


Pod szyldem Reflect Group prowadzimy również działalność związaną z gadżetami reklamowymi – OpenGift.pl, gdzie oferujemy zarówno same upominki firmowe, jak i ich znakowanie. Znajdują się tu takie produkty, jak: kubki, długopisy, pamięci USB, breloki, ale również eleganckie zestawy dla managerów czy kierowników firm.

http://www.opengift.pl/

OpenPrint.pl
Druk poligraficzny


Od 2012 roku prowadzimy również własną drukarnię poligraficzną, z której usług korzysta już blisko 10 000 zadowolonych firm. W drukarni oferujemy zarówno druk offsetowy, jak i solwentowy oraz cyfrowy. Klienci mogą korzystać z bogatej oferty stałych produktów znajdujących się w drukarni, takich jak: wizytówki, ulotki, ulotki składane, plakaty, katalogi, notesy, kalendarze, banery, billboardy, siatki, folie samoprzylepne, ale również mogą zamówić produkty niestandardowe, dopasowane do ich indywidualnych potrzeb.

http://www.openprint.pl/

Yards.pl
Agencja reklamy internetowej


Jedna z najbardziej profesjonalnych w Polsce agencji SEM, oparta na specjalistach i uznanych prelegentach największych wydarzeń branżowych. W zakresie oferty posiadająca optymalizowanie witryn pod kątem SEO, pozycjonowania organicznego, a także prowadzenia płatnych reklam Google Ads i Facebook Ads. Motto działalności: przemawiają za nami efekty!

https://www.yards.pl

W naszej ofercie znajdują się również działalności skierowane bezpośrednio do indywidualnego odbiorcy.

MegaKoszulki.pl
Koszulki z nadrukiem


Kolejną naszą działalnością, skierowaną bezpośrednio do klientów indywidualnych, jest sklep z koszulkami z nadrukiem. Znajduje się tu ponad 6 000 różnych wzorów nadruków na koszulki, dzięki czemu każdy klient znajdzie coś dla siebie.

http://www.megakoszulki.pl/

Selino.pl
Własne sklepy internetowe


Jeżeli jesteś zainteresowany projektowaniem własnych t-shirtów i innej odzieży z nadrukiem, oferujemy Ci platformę, na której każdy może założyć swój własny sklep odzieżowy i sprzedawać oryginalne wzory dostosowane do jego stylu.

http://www.selino.pl/

Embros.pl
Imprezowe ciuchy


Jedną z pierwszych działalności firmy Reflect Group była marka Embros.pl której oferta skierowana jest głównie do osób słuchających muzyki elektronicznej, ceniących sobie nietuzinkowość oraz wygodę.

http://www.embros.pl/

Reflect Group, dzięki swojej bogatej ofercie, trafia do klientów z wielu branż, o różnorodnych potrzebach oraz wymaganiach, którym nieustannie stara się sprostać na najwyższym poziomie.